Nástěnný fotokalendář A3

Nástěnný fotokalendář pro velikou fotografii orientovanou na šířku. Fotografie je doplněna malým kalendáriem s vyznačenými nedělemi a státními svátky a je doplněno o číslo měsíce a letopočet.

Kalendář obsahuje 13 listů včetně titulní stránky a spojen je kroužkovou vazbou s očkem pro zavěšení na zeď. Na přední straně má krycí folii a v zadní části karton, příp. prodloužený s reklamním proužkem.

Více informací

Týdenní stolní kalendář

Praktický týdenní fotokalendář s řádkovým kalendáriem obsahuje 33 listů včetně titulní stránky a je svázán kroužkovou vazbou. Kvalita kalendářů je léty prověřena. Vzhledem k typu fotek doporučujeme níže uvedený typ kalendáře s velkou fotografií. Rozměry kalendáře jsou 305x152 mm.

Více informací

Fotografie ze závodů

Po závodu pečlivě vybíráme fotky, které zpracujeme. Poté Vám odešleme pouze kvalitní a ostré snímky mailem (příp. Úschovnou + info na mail) včetně částky a bankovního spojení. Počet fotek z jednotlivých závodů je variabilní a Vy si můžete stanovit finanční limit.  

Více informací

Další fotoslužby

Věnujeme se především motorsportu, ale rádi Vám zachytíme Vaše vzpomínky na různé firemní a soukromé oslavy a akce, výstavy, expozice, děti, portréty, zvířátka, apod. Nabízíme zpracování fotografií v digitální podobě i na lesklém fotopapíru, zpracování exlusivních šitých fotoknih, zhotovení nástenných a stolních kalendářů různých formátů, tisk fotek, atd. Podrobnosti dohodneme individuálně.

Více informací