Fotografie ze závodů

Po závodu pečlivě vybíráme fotky, které zpracujeme. Poté Vám odešleme pouze kvalitní a ostré snímky mailem (příp. Úschovnou + info na mail) včetně částky a bankovního spojení. Počet fotek z jednotlivých závodů je variabilní a Vy si můžete stanovit finanční limit.  Řada z Vás velice dobře zná naše fotky, proto očekávejte pouze kvalitní ostré snímky. Řídíme se tím, že „důvěra se získává pomalu, zato jí lze rychle ztratit“.

Chci koupit fotky ze závodu, jak to funguje?

Jednoduše nás kontaktujete osobně, mailem, telefonem, facebookem, atd. Máme pro Vás zajímavou cenovou nabídku, ceny se odvíjí dle počtu fotek. Cenová nabídka platí vždy za akci a uvedené ceny se vztahují pouze na použití fotografií výhradně pro nekomerční účely. Můžete si stanovit cenový limit.

U fotografií můžete zvolit digitální formát JPG v plném rozlišení a bez vodoznaku nebo fotky na lesklém fotopapíru.

Fotky na lesklém fotopapíru - v případě Vašeho zájmu o snímky na fotopapíru Vám zašleme náhledy fotek a vybrané snímky Vám pošleme na dobírku.

Další možnosti - fotografie na plátně či jako nástěnný plakát vyřešíme individuálně vzhledem k mnoha různým formátům a proto neuvádíme ceny. 
 

Ukázka mé práce

Ceník

Položka Kusy EUR EUR banka
Digitální fotka4 - 62501112
Digitální fotka8 - 103501516
Digitální fotka14 - 165002122
Digitální fotka19 - 216502728
Digitální fotka24 - 268003435
Digitální fotka27 a víced oho dou
Tištěné fotky - individuálně vzhledem řadě rozměrůod 25 ,- Kč
Poštovné dle sazby České pošty + dobírka (+60 Kč)-