Nástěnný fotokalendář A3

Nástěnný fotokalendář pro velikou fotografii orientovanou na šířku. Fotografie je doplněna malým kalendáriem s vyznačenými nedělemi a státními svátky a je doplněno o číslo měsíce a letopočet.
Kalendář obsahuje 13 listů včetně titulní stránky a spojen je kroužkovou vazbou s očkem pro zavěšení na zeď. Na přední straně má krycí folii a v zadní části karton, příp. prodloužený s reklamním proužkem.

Z názvu  1 Auto - 1 Tým je patrné, že obsahem kalendáře  je Vaše auto nebo mix aut z Vašeho týmu. Získáte originální a kvalitní kalendář, který se bude všem líbit.

Jaká je nejrychlejší cesta  k týmovým kalendářům?

1) Kontaktujte nás, pošleme Vám cca 20 ks pečlivě vybraných kvalitních fotografií z celé sezóny včetně náhledu v pdf. Vy si zvolíte fotky, které se Vám líbí.
2) Sestavíme definitivní podobu kalendáře a po Vašem odsouhlasení  budou kalendáře vyrobeny.                              
3) Na prodloužená kartonová záda lze doplnit Vaši reklamu, která je viditelná celý rok! Ukázky zde.                                    
4) Na Vaše přání vytvoříme "týmovou" titulní fotku.

Cena bude určena v průběhu roku vzhledem k současnému vývoji. Cena v r. 2021 byla velmi příznivá (250,- Kč). S reklamou na prodloužená záda byl příplatek 40,- Kč / 1 ks , celkem tedy 290,- Kč). Dodavatel již na podzim 2021 avizoval zvýšení ceny v roce 2022 vzhledem k razantnímu navýšení vstupních cen. Ceny včas oznámíme, prosím, sledujte Novinky.

Pozor !  Minimální odběr kalendáře 1 Auto - 1 Tým je 10 ks.

Zaručujeme vysokou kvalitu fotografií a individuální přístpu. Dobře víme, že „důvěra se získává pomalu, zato jí lze rychle ztratit“.

Kam s ním  - přece do bytu, do kanceláře, jako vánoční dárek, dárek pro sponzory, mechaniky, kamarády, ….

Hledáte inspiraci? Určitě nejjednodušší je kliknout na Kalendáře zde či v Fotogaleriích a zobrazí se Vám všechny kalendáře (nejen z motorsportu), případně v menu či patičce. Klikněte níže a podívejte se na kalendáře :-)

Ukázka mé práce

Ceník

Položka Kusy EUR EUR banka
Kalendář13001314