Nástěnný fotokalendář A3

Nástěnný fotokalendář pro velikou fotografii orientovanou na šířku. Fotografie je doplněna malým kalendáriem s vyznačenými nedělemi a státními svátky a je doplněno o číslo měsíce a letopočet. 
Kalendář obsahuje 13 listů včetně titulní stránky a spojen je kroužkovou vazbou s očkem pro zavěšení na zeď. Na přední straně má krycí folii a v zadní části karton, příp. prodloužený s reklamním proužkem.

Z názvu  1 Auto - 1 Tým je patrné, že obsahem kalendáře  je Vaše auto nebo mix aut z Vašeho týmu. Získáte originální a kvalitní kalendář, který se bude všem líbit.

Jaká je nejrychlejší cesta  k týmovým kalendářům?

1) Kontaktujte nás, pošleme Vám cca 20 - 25 ks pečlivě vybraných kvalitních fotografií z celé sezóny včetně náhledu v pdf. Vy si z nabídky vyberete fotky, které se Vám líbí.
2) Sestavíme definitivní podobu kalendáře a po Vašem odsouhlasení  budou kalendáře vyrobeny.                              
3) Na prodloužená kartonová záda lze doplnit Vaši reklamu, která je viditelná celý rok! Doplatek za reklamní proužek 40 x 5 cm je 60 Kč.   Ukázky níže.                                    
4) Na Vaše přání vytvoříme "týmovou" titulní fotku.

Cenu 300,- Kč za originální a jedinečný kalendář pro rok 2024 považujeme za velmi příznivou.

Pozor !  Minimální odběr kalendáře 1 Auto - 1 Tým je 10 ks.

Zaručujeme vysokou kvalitu fotografií a individuální přístpu. Dobře víme, že „důvěra se získává pomalu, zato jí lze rychle ztratit“.

Kam s ním  - přece do bytu, do kanceláře, jako vánoční dárek, dárek pro sponzory, mechaniky, kamarády, pozornost lékařům, úředníkům, …. atd.

Hledáte inspiraci? Určitě nejjednodušší je kliknout na Kalendáře zde či v Fotogaleriích a zobrazí se Vám všechny kalendáře (nejen z motorsportu), případně v menu či patičce. Klikněte níže a podívejte se na kalendáře :-)

Ukázka mé práce

Ceník

Položka Kusy EUR EUR banka
Kalendář A3 - bez reklamy13001515
Kalendář A3 - včetně reklamy13601717