ZAV EDDA Cup - Brdy 2023 Řevnice

Zveřejněno 14.5.2023

Řevnice - krásná a náročná trať v lese, která je s místy na fotografování šetrná. Ale snad se povedly. V galerii se podívejte na mix fotek ze závodu, z rozpravy i z vyhlášení výsledků.

ZAV EDDA Cup - Autodrom Most

Zveřejněno 1.4.2023

Nová sezóna EDDA Cupu začala na mosteckém autodromu, přeháňky a zejména ledový vítr byly nepříjemné. Závody se povedly a byly bez problémů a už dnes se těšíme do Makarova

Závěrečný ceremoniál KP 2022

Zveřejněno 5.3.2023

Krušnohorský pohár ukončil sezónu 2022 závěrečným ceremoniálem v Chodovaru. V pivovaru samozřejmě nechybělo pivo, dobré jídlo, oceněni byli ti nejlepší, kteří si převzali poháry a ceny. Celý večer provázela uvolněná atmosféra plná pohody. V galerii najdete cca 200 ks fotek.

Záchrana letiště Líně

Zveřejněno 5.2.2023

Boj o záchranu letiště Líně - ne stovky, ale určitě tisíce lidí přišli vyjádřit podporu proti zrušení letiště Líně. Vystavena byla řada letadel i několik aut. Lidé ve velkém podepisovali petiční archy proti zrušení letiště a výstavbě baterkány, která přinese pro oblast celou řadu starostí a ekologickou zátěž. Lidé se vyjadřovali o gigafactory nehovořili vůbec lichotivě. Atmosféra byla výborná, počasí nám také přálo.

Už v okamžiku zahájení akce se tvořily kolony a na letišti byly davy lidí. Avšak v průběhu akce již nebylo kde zaparkovat a kolona byla cca 4 km od obcí Červený Újezd a Zbůch, jak je patrné z fotek. 

12. Rallye Berounka Revival

Zveřejněno 30.10.2022

V příjemném podzimním počasí se uskutečnil již 12. ročník Rallye Berounka Revival, itinerář nasměroval účastníky na jih od Prahy do lašovického lomu, na motokárovou trať v Písku, k letišti Bechyně a do Sedlčanské kotliny. Většina si akci užila, některé posádky měly se svými veterány technické problémy. 

KP - Polygon Most II

Zveřejněno 15.10.2022

Ranní mlha byla jako u Rákosníčka, dohlédnout na druhou stranu bylo velmi obtížné. Padající mlha byla nepříjemná nejen pro jezdce, ale i pro fotografování. Jezdci se poprali s kluzkou tratí a až na dvě nehody to zvládli. Na závěr posledního závodu se přišlo podívat i sluníčko. Už se těšíme na sezónu 2023 !

EDDA Cup - Jemníky -Bojetice

Zveřejněno 2.10.2022

Poslední závod EDDA Cupu v r. 2022 se jel na krásné trati Jemníky - Boletice. Počasí odpovídalo letošnímu září, pod mrakem a časté dešťové přeháňky. Zajet na pole či jiné cesty nebylo reálné a omezilo to možnosti pro fotografování. Posuďte sami, zda-li se fotky povedly.

EDDA Cup - Bečov nad Teplou - Krásno

Zveřejněno 18.9.2022

Předpověď počasí se splnila, teploty lehce nad nulou, většinou pršelo a přidal se nepříjemný studený vítr. Prostě to stálo za to. Závody vzhledem k okolnostem proběhly relativně bez problémů, pomoc potřebovalo i naše auto, které se po mokré trávě sklouzlo do příkopu.

ZAV KP Kdyně - Koráb

Zveřejněno 11.9.2022

Předpověď počasí vyšla, vydatně pršelo zejména v sobotu, v neděli déšť střídalo sluníčko. Nepříznivé počasí mělo vliv na několik nehod, zejména krásná Lancie Beta je po čelním nárazu do stromu na odpis, ale naštěstí bez zdravotních následků.

EDDA Cup - Loděnice - Bubovice

Zveřejněno 4.9.2022

Nová trať v seriálu závodů do vrchu EDDA Cup z Loděnic do Bubovic byla velice rychlá a našlo se i několik zajímavých míst pro focení. Počasí bylo velice příjemné, navíc závody zpestřilo několik historických aut z podniku Zbraslav - Jíloviště (jou v galerii). Povedené závody a věřím, že příští se zde pojede znovu.