12. Rallye Berounka Revival

Zveřejněno 30.10.2022

V příjemném podzimním počasí se uskutečnil již 12. ročník Rallye Berounka Revival, itinerář nasměroval účastníky na jih od Prahy do lašovického lomu, na motokárovou trať v Písku, k letišti Bechyně a do Sedlčanské kotliny. Většina si akci užila, některé posádky měly se svými veterány technické problémy. 

KP - Polygon Most II

Zveřejněno 15.10.2022

Ranní mlha byla jako u Rákosníčka, dohlédnout na druhou stranu bylo velmi obtížné. Padající mlha byla nepříjemná nejen pro jezdce, ale i pro fotografování. Jezdci se poprali s kluzkou tratí a až na dvě nehody to zvládli. Na závěr posledního závodu se přišlo podívat i sluníčko. Už se těšíme na sezónu 2023 !

EDDA Cup - Jemníky -Bojetice

Zveřejněno 2.10.2022

Poslední závod EDDA Cupu v r. 2022 se jel na krásné trati Jemníky - Boletice. Počasí odpovídalo letošnímu září, pod mrakem a časté dešťové přeháňky. Zajet na pole či jiné cesty nebylo reálné a omezilo to možnosti pro fotografování. Posuďte sami, zda-li se fotky povedly.

EDDA Cup - Bečov nad Teplou - Krásno

Zveřejněno 18.9.2022

Předpověď počasí se splnila, teploty lehce nad nulou, většinou pršelo a přidal se nepříjemný studený vítr. Prostě to stálo za to. Závody vzhledem k okolnostem proběhly relativně bez problémů, pomoc potřebovalo i naše auto, které se po mokré trávě sklouzlo do příkopu.

ZAV KP Kdyně - Koráb

Zveřejněno 11.9.2022

Předpověď počasí vyšla, vydatně pršelo zejména v sobotu, v neděli déšť střídalo sluníčko. Nepříznivé počasí mělo vliv na několik nehod, zejména krásná Lancie Beta je po čelním nárazu do stromu na odpis, ale naštěstí bez zdravotních následků.

EDDA Cup - Loděnice - Bubovice

Zveřejněno 4.9.2022

Nová trať v seriálu závodů do vrchu EDDA Cup z Loděnic do Bubovic byla velice rychlá a našlo se i několik zajímavých míst pro focení. Počasí bylo velice příjemné, navíc závody zpestřilo několik historických aut z podniku Zbraslav - Jíloviště (jou v galerii). Povedené závody a věřím, že příští se zde pojede znovu.

ZAV KP Jáchymov - Mariánská

Zveřejněno 28.8.2022

Trať Jáchymov - Mariánská je pořádný kopec, náročná a hezká trať se zajímavými místy na fotografování. Počasí nebylo nic moc, sluníčko bylo schované v mracích, občas sprchlo. Závody ale byly super. 

FIA ME - autocross Přerov

Zveřejněno 22.8.2022

Ošklivá předpověď počasí - silný déšť - se naštěstí nepotvrdila. Pršelo však celý víkend, bahno všude, ale závody se konaly. A po celý víkend bylo na co koukat a fotky z akce najdete v galerii.

Zajímavostí byl start Tomáše Engeho, expilota F1, který na suché trati v měřeném tréninku byl nejrychlejší. Ovládnout káru, která má 700 koní ... Na bahnité trati byly znát zkušenosti mistrů autokrosu.

Obrovskou smůlu měl Kuba Novotný, kterého ve finále soupeř poslal do betonu a ulomené kolo znamenalo konec.

EDDA Cup - Kdyně - Koráb

Zveřejněno 5.6.2022

Tradiční dvoudenní závody na stejně tradičním a oblíbeném kopci u Kdyně provázelo příjemné počasí a pohodová atmosféra v depu. Zajímavé bylo sledovat radar před první zatáčkou a stupně vítězů byly tentokrát dvoje - díky sázce.

Setkání legend 2022 - Bělá p. Bezdězem

Zveřejněno 28.5.2022

Na Setkání legend jsme se moc těšili, závody byly slvělé včetně atmosféry. Bohužel po sobotním ježdění jsme museli odjet do Šternberku na ME závodů do vrchu fotit pro FIA. A tak jsou v galerii  fotky ze sobotního závodu. Příjemné pokoukání.