Příjemné slunečné počasí, uvolněná atmosféra provázely Rallye Star Kramolín a bohužel i několik nehod a řada odstoupení ze závodu. Za perfektní akci je třeba poděkovat všem pořadatelům.

KP - Michalovy

Zveřejněno 26.5.2024

Dvoudenní závod nedaleko Plané u ML doprovodilo proměnlivé počasí, Sobotní průtž mračen byla opravdu vydatné. 

ZAV EDDA Cup - Makarov

Zveřejněno 11.5.2024

Povedený dvoudenní zívod do vrchu EDDA Cup - Makarov provázelo přijemné počasí. Jen je škoda několika nehod - naštěstí bez následků na zdraví.

13. Rallye Praha Revival

Zveřejněno 25.4.2024

Pohodovou atmosféru RPR 2024 doprovodilo slunečné počasí, organizačně byla akce výborně zvládnutá. Prostě super a už se těšíme na další ročník

KP - Závěrečný ceremoniál

Zveřejněno 25.11.2023

KP se sezónou 2023 rozloučil Závěrečným ceremoniálem a vyhlášením vítězů v pivovaru Chodovar v Chodové Plané

ZAV EDDA Cup - Bozkov - Cimbál

Zveřejněno 30.7.2023

Na krásné trati Bozkov - Cimbál se v skvělé atmosféře uskutečnil závod do vrchu, počasí se povedlo, prostě bezva víkend

KP v Úterý

Zveřejněno 2.7.2023

Letní slunečné počasí doprovodilo vrchol sezóny Krušnohorského poháru v malebném Úterý. Závody doplnilo vystoupení Dana Hůlky a jeho hosta, další kapely a doprovodný program. Jen škoda vážné havárie, naštěstí je posádka OK.

Rallye Star Kramolín

Zveřejněno 6.7.2023

Příjemné slunečné počasí, uvolněná atmosféra provázely Rallye Star Kramolín a bohužel i několik nehod a řada odstoupení ze závodu. Za perfektní akci je třeba poděkovat všem pořadatelům.

ZAV EDDA Cup - Brdy 2023 Řevnice

Zveřejněno 14.5.2023

Řevnice - krásná a náročná trať v lese, která je s místy na fotografování šetrná. Ale snad se povedly. V galerii se podívejte na mix fotek ze závodu, z rozpravy i z vyhlášení výsledků.

ZAV EDDA Cup - Autodrom Most

Zveřejněno 1.4.2023

Nová sezóna EDDA Cupu začala na mosteckém autodromu, přeháňky a zejména ledový vítr byly nepříjemné. Závody se povedly a byly bez problémů a už dnes se těšíme do Makarova