Příjemné slunečné počasí, uvolněná atmosféra provázely Rallye Star Kramolín a bohužel i několik nehod a řada odstoupení ze závodu. Za perfektní akci je třeba poděkovat všem pořadatelům.

KP - Závěrečný ceremoniál

Zveřejněno 25.11.2023

KP se sezónou 2023 rozloučil Závěrečným ceremoniálem a vyhlášením vítězů v pivovaru Chodovar v Chodové Plané

ZAV EDDA Cup - Bozkov - Cimbál

Zveřejněno 30.7.2023

Na krásné trati Bozkov - Cimbál se v skvělé atmosféře uskutečnil závod do vrchu, počasí se povedlo, prostě bezva víkend

KP v Úterý

Zveřejněno 2.7.2023

Letní slunečné počasí doprovodilo vrchol sezóny Krušnohorského poháru v malebném Úterý. Závody doplnilo vystoupení Dana Hůlky a jeho hosta, další kapely a doprovodný program. Jen škoda vážné havárie, naštěstí je posádka OK.

Rallye Star Kramolín

Zveřejněno 6.7.2023

Příjemné slunečné počasí, uvolněná atmosféra provázely Rallye Star Kramolín a bohužel i několik nehod a řada odstoupení ze závodu. Za perfektní akci je třeba poděkovat všem pořadatelům.

ZAV EDDA Cup - Brdy 2023 Řevnice

Zveřejněno 14.5.2023

Řevnice - krásná a náročná trať v lese, která je s místy na fotografování šetrná. Ale snad se povedly. V galerii se podívejte na mix fotek ze závodu, z rozpravy i z vyhlášení výsledků.

ZAV EDDA Cup - Autodrom Most

Zveřejněno 1.4.2023

Nová sezóna EDDA Cupu začala na mosteckém autodromu, přeháňky a zejména ledový vítr byly nepříjemné. Závody se povedly a byly bez problémů a už dnes se těšíme do Makarova

Závěrečný ceremoniál KP 2022

Zveřejněno 5.3.2023

Krušnohorský pohár ukončil sezónu 2022 závěrečným ceremoniálem v Chodovaru. V pivovaru samozřejmě nechybělo pivo, dobré jídlo, oceněni byli ti nejlepší, kteří si převzali poháry a ceny. Celý večer provázela uvolněná atmosféra plná pohody. V galerii najdete cca 200 ks fotek.

Záchrana letiště Líně

Zveřejněno 5.2.2023

Boj o záchranu letiště Líně - ne stovky, ale určitě tisíce lidí přišli vyjádřit podporu proti zrušení letiště Líně. Vystavena byla řada letadel i několik aut. Lidé ve velkém podepisovali petiční archy proti zrušení letiště a výstavbě baterkány, která přinese pro oblast celou řadu starostí a ekologickou zátěž. Lidé se vyjadřovali o gigafactory nehovořili vůbec lichotivě. Atmosféra byla výborná, počasí nám také přálo.

Už v okamžiku zahájení akce se tvořily kolony a na letišti byly davy lidí. Avšak v průběhu akce již nebylo kde zaparkovat a kolona byla cca 4 km od obcí Červený Újezd a Zbůch, jak je patrné z fotek. 

12. Rallye Berounka Revival

Zveřejněno 30.10.2022

V příjemném podzimním počasí se uskutečnil již 12. ročník Rallye Berounka Revival, itinerář nasměroval účastníky na jih od Prahy do lašovického lomu, na motokárovou trať v Písku, k letišti Bechyně a do Sedlčanské kotliny. Většina si akci užila, některé posádky měly se svými veterány technické problémy. 

KP - Polygon Most II

Zveřejněno 15.10.2022

Ranní mlha byla jako u Rákosníčka, dohlédnout na druhou stranu bylo velmi obtížné. Padající mlha byla nepříjemná nejen pro jezdce, ale i pro fotografování. Jezdci se poprali s kluzkou tratí a až na dvě nehody to zvládli. Na závěr posledního závodu se přišlo podívat i sluníčko. Už se těšíme na sezónu 2023 !