Příjemné slunečné počasí, uvolněná atmosféra provázely Rallye Star Kramolín a bohužel i několik nehod a řada odstoupení ze závodu. Za perfektní akci je třeba poděkovat všem pořadatelům.

ZAV KP Bílina - Kaňkov 2022

Zveřejněno 8.5.2022

Bláznivé počasí provázelo nedělní závod Krušnohorského poháru v Bílině. Sluníčko dopoledne sledovalo závody, pak se přihnaly mraky a spustil se déšť a už zůstalo zataženo. Závody i organizace byly  super, těšíme na další podnik.

ZAV EDDA Cup Makarov - Kraselov

Zveřejněno 1.5.2022

Na krásné trati Makarov - Kraselov se uskutečnil další závod seriálu EDDA Cup. Pohodová atmosféra v depu, příznivé počasí a krásné průjezdy jsem zkusil zachytit na fotkách. 

11. Rallye Praha Revival

Zveřejněno 24.4.2022

11. ročník Rallye Praha Revival, poděkování patří všem pořadatelům za obrovský kus práce a posádkám za průjezdy SS v závodním tempu. Počasí bylo dobré, zejména sobotní sluníčko bylo fajn. Dnes už se těšíme na podzimní RBR 2022. A snad se nám povedlo skvělou atmosféru přenést do fotek.
Čtěte více

ZAV Krušnohorský pohár Sosnová

Zveřejněno 9.4.2022

ZAV Krušnohorský pohár Sosnová Krušnohorský pohár otevřel sezónu 2022 v Sosnové, sešlase řada na závody natěšenýchjezdců. Počasí si zahrávalo se všemi - přívítala nás teplota 3 st. Celsia a prosvítalo sluníčko. Jenže pak se počasí zbláznilo, sněhové či dešťové přeháňky se střídaly se sluníčkem, k tomu studený vítr ... Skutečně aprílové počasí. Loni v Sosnovébylo teplíčko a sluníčko ... Vše však dobře dopadlo, závody byly velice pove...
Čtěte více

EDDA Cup - Most

Zveřejněno 26.3.2022

Začala sezóna, konečně. Ráno klesla teplota pod nulu, ale celý den se sluníčko smálo a hřálo. Závody byly velice povedené, byť je doprovodilo několik karambolů a technických problémů. Už dne se těšíme do Sosnové (Krušnohorský pohár) a pak na dvoudenní závod do Makarova (EDDA Cup).
Čtěte více