ZAV KP Jáchymov - Mariánská

Zveřejněno 28.8.2022

Trať Jáchymov - Mariánská je pořádný kopec, náročná a hezká trať se zajímavými místy na fotografování. Počasí nebylo nic moc, sluníčko bylo schované v mracích, občas sprchlo. Závody ale byly super. 

FIA ME - autocross Přerov

Zveřejněno 22.8.2022

Ošklivá předpověď počasí - silný déšť - se naštěstí nepotvrdila. Pršelo však celý víkend, bahno všude, ale závody se konaly. A po celý víkend bylo na co koukat a fotky z akce najdete v galerii.

Zajímavostí byl start Tomáše Engeho, expilota F1, který na suché trati v měřeném tréninku byl nejrychlejší. Ovládnout káru, která má 700 koní ... Na bahnité trati byly znát zkušenosti mistrů autokrosu.

Obrovskou smůlu měl Kuba Novotný, kterého ve finále soupeř poslal do betonu a ulomené kolo znamenalo konec.

EDDA Cup - Kdyně - Koráb

Zveřejněno 5.6.2022

Tradiční dvoudenní závody na stejně tradičním a oblíbeném kopci u Kdyně provázelo příjemné počasí a pohodová atmosféra v depu. Zajímavé bylo sledovat radar před první zatáčkou a stupně vítězů byly tentokrát dvoje - díky sázce.

Setkání legend 2022 - Bělá p. Bezdězem

Zveřejněno 28.5.2022

Na Setkání legend jsme se moc těšili, závody byly slvělé včetně atmosféry. Bohužel po sobotním ježdění jsme museli odjet do Šternberku na ME závodů do vrchu fotit pro FIA. A tak jsou v galerii  fotky ze sobotního závodu. Příjemné pokoukání.

ECCE Homo 2022

Zveřejněno 29.5.2022

Na slavné trati ECCE Homo ve Šternberku se jel další závod ME závodů do vrchu, jako obvykle to byl velký zážitek a v sekci FIA najdete galerii z tohoto závodu.

30. Historic Vltava Rallye

Zveřejněno 7.5.2022

Tradiční Rallye Vltava se jela již potřicáté a to jako mistrovství Evropy historických automobilů. Ve fotogalerii v sekci FIA najdete snímky z povedeného závodu. 

ZAV KP Bílina - Kaňkov 2022

Zveřejněno 8.5.2022

Bláznivé počasí provázelo nedělní závod Krušnohorského poháru v Bílině. Sluníčko dopoledne sledovalo závody, pak se přihnaly mraky a spustil se déšť a už zůstalo zataženo. Závody i organizace byly  super, těšíme na další podnik.

ZAV EDDA Cup Makarov - Kraselov

Zveřejněno 1.5.2022

Na krásné trati Makarov - Kraselov se uskutečnil další závod seriálu EDDA Cup. Pohodová atmosféra v depu, příznivé počasí a krásné průjezdy jsem zkusil zachytit na fotkách. 

11. Rallye Praha Revival

Zveřejněno 24.4.2022

11. ročník Rallye Praha Revival, poděkování patří všem pořadatelům za obrovský kus práce a posádkám za průjezdy SS v závodním tempu. Počasí bylo dobré, zejména sobotní sluníčko bylo fajn. Dnes už se těšíme na podzimní RBR 2022. A snad se nám povedlo skvělou atmosféru přenést do fotek.
Čtěte více

ZAV Krušnohorský pohár Sosnová

Zveřejněno 9.4.2022

ZAV Krušnohorský pohár Sosnová Krušnohorský pohár otevřel sezónu 2022 v Sosnové, sešlase řada na závody natěšenýchjezdců. Počasí si zahrávalo se všemi - přívítala nás teplota 3 st. Celsia a prosvítalo sluníčko. Jenže pak se počasí zbláznilo, sněhové či dešťové přeháňky se střídaly se sluníčkem, k tomu studený vítr ... Skutečně aprílové počasí. Loni v Sosnovébylo teplíčko a sluníčko ... Vše však dobře dopadlo, závody byly velice pove...
Čtěte více